Ten sklep używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Dowiedz się więcej

Profesjonalne artykuły ogrodnicze  

Artykuły ogrodnicze są podstawowymi narzędziami, które pozwalają dbać o piękno ogrodu. W tej kategorii znajdziesz wszystko to, co niezbędne dla Twoich roślin!


na stronę
Jest 250 produktów.
Pokazuje 1 - 18 z 250 elementów

Artykuły ogrodnicze - niezbędnik każdego ogrodnika

Zadbany ogród to wizytówka każdego domu. Odpowiednio przygotowana i pielęgnowania działka odwdzięcza się nie tylko pięknymi widokami, ale też dobrymi zbiorami. Planujesz założenie rabat kwiatowych? A może co roku zakładasz warzywnik, aby uzyskać doskonałe w smaku, świeże warzywa dla swojej rodziny? Poznaj nasze artykuły ogrodnicze, które pomogą Ci w zakładaniu, pielęgnowaniu i ochronie Twojej zielonej przestrzeni.

Niezbędnik każdego gospodarstwa domowego

Narzędzia ogrodnicze są niezbędnymi elementami w każdym gospodarstwie domowym. Przekopanie ogródka, podlanie kwiatów czy przesadzanie sadzonek będzie przy ich użyciu znacznie łatwiejsze. Jakie artykuły ogrodnicze powinny znaleźć się w każdym domostwie? Podstawowym narzędziem jest łopata. Wąskie, odpowiednio wyprofilowane łopaty przydają się przy zakładaniu i pielęgnacji ogródka oraz warzywniaka, pozwalają również na łatwe przenoszenie materiałów sypkich, na przykład kamieni używanych do zbudowania podjazdu. Z kolei szerokie i lekkie łopaty śnieżne są niezastąpione wtedy, kiedy z nieba spada biały puch.

W każdym ogrodzie na pewno przydadzą się również węże ogrodowe. W użyciu są znacznie wygodniejsze niż konewki i pozwalają zapomnieć o noszeniu wiaderek z wodą po całej posesji. Przy użyciu węży ogrodowych zbudować można automatyczny system zraszania trawy oraz roślin. Co więcej, przydadzą się także do napełnienia dmuchanego basenu wodą, są niezastąpione podczas mycia samochodu czy letniej kąpieli zwierząt domowych.

Te narzędzia i wiele innych, jak siekierki czy opryskiwacze, znajdziesz w ofercie naszego sklepu. Stawiamy tylko na sprawdzone rozwiązania, które będą służyć niezawodnie przez wiele lat.

Ochrona Twoich roślin

Nie ma znaczenia, czy wolisz hodować kolorowe kwiaty, czy wybierasz warzywa i owoce w przydomowym ogródku. Każda roślina wymaga odpowiedniej pielęgnacji, która zaczyna się jeszcze przed wysianiem nasion. Jeśli chcesz cieszyć się najlepszymi wynikami, to już podczas zakładania ogrodu wybierz odpowiednie nawozy używane przedsiewnie. Wymieszane z ziemią sprawią, że nasiona już w pierwszych chwil będą miały cały komplet składników odżywczych do dyspozycji. Dzięki temu Twoje rośliny będą rosły mocniejsze. Pamiętaj też o regularnym nawożeniu przez cały okres wzrostu.

Podczas wzrostu należy zadbać o ochronę przed szkodnikami i chwastami. W naszej ofercie znajdziesz włókniny ogrodowe. Agrowłóknina dzięki swoim właściwościom pomaga nie tylko utrzymać odpowiedni poziom wilgotności gleby i zapewnić więcej ciepła. Dodatkowo nie dopuszcza ona do wyrastania chwastów pomiędzy roślinami. Sprawdza się doskonale w ogródkach warzywnych oraz przy sadzeniu roślin ozdobnych.

Jeśli potrzebujesz konkretnego działania, wybierz środki ochrony roślin. Szeroki wybór tych produktów znaleźć możesz w naszej ofercie. W zależności od problemów, z jakimi się zmagasz, dobrać możesz odpowiedni środek. Naszym klientom oferujemy także zakup niewielkich pojemności różnych produktów - w sam raz do użycia na niewielkich powierzchniach i przydomowych plantacjach.

Zaufaj nam w kwestii ogrodnictwa

W kwestii pielęgnacji ogrodów wiemy wszystko. Z tego też względu nasza oferta jest zbudowana w oparciu o sprawdzone, działające środki oraz narzędzia wysokiej klasy. Jesteśmy świadomi tego, że w ogrodnictwie nie ma czasu na popełnianie błędów. Właśnie dlatego nasza oferta jest dostosowana do potrzeb wymagających klientów. Zapraszamy do zakupów!