Ten sklep używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Dowiedz się więcej

Lista produktów producenta: Happs

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
 • Preparat w postaci kropli przeznaczony do zwalczania pasożytów bytujących w sierści psa. Substancja biologicznie aktywna zabija pchły oraz skutecznie hamuje ich namnażanie. Zapobiega również powtórnej inwazji. Preparat szybko rozprzestrzenia się po sierści i skórze psa, działając na pasożyty w sposób kontaktowy. Substancje czynne: Permetryna 25%,...

  11,00 zł
 • Obroża do stosowania zewnętrznego w postaci regulowanego paska, przeznaczona dla dorosłych zwierząt oraz kociąt od 4 miesiąca życia. Zapewnia skuteczną ochronę przed pchłami i kleszczami.

  9,00 zł
 • Obroża do zwalczania pcheł i kleszczy u psów. Substancja biologicznie aktywna zabija insekty i chroni przed ponowną inwazją do 6 miesięcy. Obroża nie zakłóca zmysłu powonienia i jest odporna na wodę. Zalecana przy silnej inwazji pasożytów, jak również profilaktycznie do stałego stosowania. Powinna być noszona stale, bez względu na wodę i wilgoć.

  9,00 zł
 • Szampon w piance przeznaczony do zwalczania pasożytów bytujących w sierści psa. Zawiera biologicznie aktywną substancję, która szybko i skutecznie zabija pchły. Doskonale usuwa zabrudzenia i nadaje sierści połysk. Pojemność 150 ml.

  12,00 zł
 • Dwa delikatne szampony pielęgnacyjne przeznaczone dla psów o maści jasnej oraz ciemnej. Skutecznie usuwają zabrudzenia i przebarwienia. Zawierają substancje nawilżające i kondycjonujące. Ułatwiają rozczesywanie, likwidują nieprzyjemny zapach sierści psa. Nadają jej naturalną puszystość, połysk i witalność. Pies zyskuje zdrowy i zadbany wygląd.

  6,50 zł
 • Szampon w piance przeznaczony do zwalczania pasożytów bytujących w sierści psa. Zawiera biologicznie aktywną substancję, która szybko i skutecznie zabija pchły. Doskonale usuwa zabrudzenia i nadaje sierści połysk. Nie zakłóca zmysłu powonienia. Pojemność 100 ml.

  8,50 zł
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów