Ten sklep używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Dowiedz się więcej

Planta - przyjaciel Twojego ogrodu i Twoich roślin

Planta to jedna z największych firm w Polsce, która kompleksowo zaopatruje sklepy ogrodnicze oraz hurtownie w towary z branży ogrodniczo-rolniczej. Specjalizuje się w produkcji nawozów płynnych i posypowych, mieszankach traw, konfekcji nasion rolniczych, agrowłókninach, pokarmach dla zwierząt. Planta zajmuje się również importem mebli i akcesoriów ogrodowych, narzędzi ogrodniczych, grilli ogrodowych. W portfolio firmy Planta znajdują się następujące marki: Planta (mieszanki traw, nawozy ogrodnicze), Dr Grill, GardenMAX (profesjonalne narzędzia ogrodnicze), Planta Protect, kolekcja mebli ogrodowych Villa Toscana, Sprayer (opryskiwacze ogrodnicze).

Planta - przyjaciel Twojego ogrodu i Twoich roślin


Planta to jedna z największych firm w Polsce, która kompleksowo zaopatruje sklepy ogrodnicze oraz hurtownie w towary z branży ogrodniczo-rolniczej. Specjalizuje się w produkcji nawozów płynnych i posypowych, mieszankach traw, konfekcji nasion rolniczych, agrowłókninach, pokarmach dla zwierząt. Planta zajmuje się również importem mebli i akcesoriów ogrodowych, narzędzi ogrodniczych, grilli ogrodowych. W portfolio firmy Planta znajdują się następujące marki: Planta (mieszanki traw, nawozy ogrodnicze), Dr Grill, GardenMAX (profesjonalne narzędzia ogrodnicze), Planta Protect, kolekcja mebli ogrodowych Villa Toscana, Sprayer (opryskiwacze ogrodnicze). Produkty firmy Planta są obecne w większości krajów europejskich, a niektóre towary importowane są z kontynentów poza europejskich np. z Azji, z Australii.


Oferta firmy Planta w sklepie Jol-Met


W naszym sklepie znajdą Państwo różnorodne mieszanki traw marki Planta. Trawa Oaza jest szczególnie polecana do użytku na terenach suchych i silnie nasłonecznionych. Znakomicie sprawdzi się na trawnikach miejskich przez wzgląd na zwiększoną tolerancję na długotrwały brak wody oraz nasłonecznienie. Trawa Super Wembleyka to mieszanka najlepszych gatunków traw gazonowych, odpornych na wzmożone wydeptywanie. Jak sama nazwa wskazuje, doskonale sprawdzi się na boiskach i terenach sportowych oraz na placach zabaw. Mieszanka traw Super Trawnik to mieszanka skomponowana specjalnie z uwzględnieniem charakterystyki polskiego klimatu. Po jej zastosowaniu otrzymamy efekt soczyście zielonego trawnika, którego pozazdrości nam każdy sąsiad.

Więcej

Lista produktów producenta: Planta

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
  • Mieszanka traw przeznaczona na tereny suche i silnie nasłonecznione. Dzięki rozbudowanemu systemowi korzeni charakteryzuje się zwiększoną tolerancją na długotrwały brak wody i przesuszenie. Zastosowanie: trawniki rekreacyjne na terenach nasłonecznionych, trawniki miejskie.

    15,00 zł
  • Mieszanka dająca pewność otrzymania prawdziwego, soczyście zielonego trawnika.  Przygotowana ze specjalnie dobranych gatunków traw odpowiadających charakterystyce polskiego klimatu. Dzięki temu od wielu lat cieszy się rosnącym uznaniem użytkowników.  Zastosowanie: trawniki rekreacyjne, trawniki uniwersalne.

    13,00 zł
  • Mieszanka najlepszych gatunków traw gazonowych odpornych na wzmożone wydeptywanie oraz uszkodzenia mechaniczne. Przeznaczona na tereny intensywnie użytkowane.  Zastosowanie: boiska i tereny sportowe, place zabaw.

    14,00 zł
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów