Ten sklep używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Dowiedz się więcej

Kalosze  

Wygodne kalosze to podstawa w pracy na wsi! Odpowiednie obuwie ochronne znajdziesz w tej kategorii!


Jest 10 produktów.
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów

Kalosze - komfort i ochrona

Obuwie ochronne jest ważnym elementem ubioru każdej osoby, która w swojej pracy ma do czynienia z wodą i zanieczyszczeniami. Nic dziwnego więc, że kalosze są obowiązkowym elementem dla każdej osoby, która pracuje na wsi. Kalosze zazwyczaj wykonane są z gumy i pozwalają chronić nogi przed zamoczeniem. Kalosze są zazwyczaj wysokim obuwiem, sięgają nawet do kolan. Mogą być stosowane nie tylko przez rolników, ale też ogrodników, wędkarzy, osoby pracujące na budowie, dzieci. U nas znajdziesz najlepszą jakość, między innymi kalosze Lemigo oraz kalosze Angler.

Rodzaje kaloszy

W zależności od przeznaczenia oraz warunków używania wyróżnia się różne rodzaje kaloszy. W naszej ofercie znajdziesz rozwiązania przeznaczone zarówno dla mężczyzn, kobiet, jak i dla najmłodszych - w końcu dzieci czerpią wiele radości z pomagania swoim rodzicom na co dzień! Oferujemy Państwu zarówno krótkie kalosze do noszenia na co dzień, jak i dłuższe, które doskonale sprawdzają się przy pracach wykonywanych nad wodą. W ofercie posiadamy zarówno tradycyjne obuwie wykonane z gumy, jak i bardzo lekkie kalosze piankowe.

Na zimowe dni świetnym wyborem są kalosze z wkładem ocieplającym. Cienka warstwa ocieplająca nie wpływa negatywnie na wygodę noszenia, a znacznie podnosi komfort w zimowe dni. To doskonałe rozwiązanie dla rolników, którzy także zimą muszą pracować na zewnątrz lub w pomieszczeniach inwentarskich w obecności wody. Obuwie z ociepleniem doskonale sprawdzają się także podczas spacerów w deszczowe dni, a także podczas polowań.

W naszym asortymencie znaleźć można gumofilce. To klasyczne obuwie robocze wykonane z gumy, wewnątrz wyłożone jest filcem, który widoczny jest również na cholewie buta. Takie buty są najlepszym wyborem na co dzień, do pracy przy zwierzętach czy do prac polowych. Warstwa filcu pochłania nadmiar wilgoci, a przy tym zapewnia komfort nawet podczas długotrwałego noszenia.

Obuwie gumowe jest wykorzystywane także w przemyśle spożywczym. Jest komfortowe, łatwe do czyszczenia i dezynfekcji. W naszym asortymencie znaleźć można kalosze, które posiadają normy spożywcze. Mogą być bezpiecznie stosowane w zakładach produkcyjnych, w halach udojowych i w farmerskich serowarniach oraz masarniach.

Wybierz najlepsze obuwie!

Decydując się na skorzystanie z naszej oferty, przede wszystkim masz pewność zakupu wysokiej jakości obuwia polskich i zagranicznych producentów. Sięgamy tylko po sprawdzone produkty, takie jak kalosze Demar. Doskonale wiemy, jak ważne jest odpowiednie obuwie. Korzystając z naszego asortymentu, możesz mieć pewność, że kupujesz obuwie wygodne i bezpieczne.

W naszym asortymencie znajdziesz nie tylko szeroki wybór kaloszy, ale także inne rodzaje obuwia ochronnego. Proponujemy również duży wybór obuwia przeznaczonego dla najmłodszych. Kalosze i śniegowce dla dzieci pozwalają dzieciom na beztroską zabawę przez cały dzień. Najmłodsi z dużym entuzjazmem podchodzą do pomocy swoim rodzicom - nie pozwól, aby nieodpowiednie obuwie uniemożliwiało dziecku uczestniczenie w codziennym życiu wsi!