Ten sklep używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Dowiedz się więcej

Klapki  

Szukasz odpowiedniego obuwia na okres letni? Lekkie i wygodne, piankowe buty znajdziesz w tej kategorii!


Jest 3 produktów.
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Klapki do pracy w gospodarstwie

Osoby pracujące w gospodarstwach rolnych bardzo często korzystają z obuwia ochronnego także w okresie wiosennym i letnim. Znalezienie lekkich, wygodnych butów do pracy w gospodarstwie nie jest łatwym zajęciem.

Cechy dobrego obuwia

Jakie właściwości powinno mieć odpowiednio dobrane obuwie, które stosowane będzie w pomieszczeniach (mieszkalnych lub gospodarczych), a także na zewnątrz podczas ciepłych dni? Przede wszystkim takie obuwie musi być odpowiednio lekkie. Najlepiej sprawdza się obuwie wykonane z lekkich materiałów. Nie poleca się jednak stosowania obuwia tekstylnego. Co prawda jest ono lekkie i przewiewne, ale nie sprawdza się dobrze w sytuacjach, kiedy może zostać zanieczyszczone. Obuwie wykonane z materiałów można oczyścić tylko przed pranie. Podczas pracy w gospodarstwie domowych lepiej sprawdzają się chodaki piankowe.

Klapki wykonane są z lekkiej pianki. Jest to materiał wodoodporny, nie nasiąka po zamoczeniu i może być bezpiecznie myta pod bieżącą wodą z dodatkiem dowolnego detergentu. Czyścić można je również przy pomocy wilgotnej ściereczki. Pianka nie przebarwia się w kontakcie z różnymi substancjami, a po wytarciu buty nadal zachowują żywy kolor. Sprawia to, że jest to najlepszy wybór dla osób, poszukujących wygodnego obuwia ochronnego.

Komfort noszenia

W naszej ofercie dostępne są między innymi chodaki Demar. To doskonały przykład obuwia najwyższej jakości. Obuwie piankowe jest niezwykle komfortowe i nie sprawia problemów nawet podczas długotrwałego noszenia. Pianka nie odkształca się, a odpowiednie wyprofilowanie chodaków sprawia, że nie uciskają ani nie obcierają stóp.

Asortyment naszego sklepu dopasowany jest przede wszystkim do potrzeb osób, które chcą przez cały dzień czuć się wygodnie.

Chodaki piankowe nie tylko na wsi

Piankowe obuwie ochronne doskonale sprawdza się nie tylko przy pracy na wsi. To także idealny wybór jako obuwie domowe. Buty z pianki nie zostawiają bowiem śladów na panelach, łatwo oczyścić ich podeszwy z zabrudzeń, są wygodne. Wiele osób ceni je sobie o wiele bardziej niż tradycyjne kapcie. Lekka pianka w okresie zimowym doskonale izoluje stopy od podłoża.

Buty piankowe świetnie sprawdzają się jako obuwie basenowe. W przeciwieństwie do klasycznych, gumowych klapków, nie ślizgają się tak bardzo. W ogóle nie nasiąkają wodą, łatwo można je założyć. Wiele osób wybiera je także podczas wczasów nad morzem. Pianka jest elastyczna i gruba, więc z takim obuwiem można bezpiecznie chodzić nawet po kamienistych plażach.

Znajdują one również szerokie zastosowanie w przemyśle spożywczym. Wielu rolników obecnie decyduje się na sprzedaż produktów wyprodukowanych we własnym gospodarstwie. W związku z tym potrzebne jest nie tylko odpowiednie pomieszczenie produkcyjne - należy również zachować wysoki poziom higieny. Piankowe obuwie często wykorzystywane jest jako obuwie robocze, a łatwość dezynfekcji jest ogromnym plusem takich butów.

Zapraszamy serdecznie do uważnego śledzenia naszej oferty. Na bieżąco jest ona uzupełniana o kolejne modele piankowych chodaków. W sklepie oferuje również inne typy obuwia roboczego.