Ten sklep używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Dowiedz się więcej

Najlepsze obuwie ochronne  

Odpowiednio dobrane obuwie ochronne to podstawa! Dobre buty to rozwiązanie komfortowe i polecane każdemu. W naszym sklepie nie mogło zabraknąć sprawdzonych butów ochronnych! 


na stronę
Jest 19 produktów.
Pokazuje 1 - 18 z 19 elementów

Najlepsze obuwie ochronne

Obuwie ochronne znajduje zastosowanie w pracy w gospodarstwie wiejskim i nie tylko. Buty ochronne powszechnie stosowane są w przemyśle, na budowach i podczas prac porządkowych. Znalezienie odpowiedniego obuwia ochronnego nie jest prostą sprawą. W naszej ofercie możesz zakupić najwyższej jakości obuwie bhp, które pozwoli Ci na komfortową i bezpieczną pracę.

Buty ochronne a obuwie robocze

Buty ochronne i buty robocze nie są jednoznacznymi określeniami, chociaż często używa się jako synonimy. Obuwie robocze to szersza kategoria, która określa wszystkie rodzaje obuwia zakładane do pracy. Mogą to być więc nie tylko specjalistyczne buty chroniące stopy przed urazami, ale też białe klapki piankowe, które używane są w przemyśle spożywczym. Buty ochronne z kolei zapewniają ochronę przed konkretnymi zagrożeniami.

W naszej ofercie znajdziesz doskonałej jakości obuwie, takie jak buty ochronne Demar - to propozycja wprost od bardzo cenionego producenta obuwia roboczego i ochronnego. Proponowane  przez nas buty są sprawdzone i polecane przez użytkowników.

Jak wybierać buty bhp?

Wybór obuwia zależy przede wszystkim od charakteru pracy. Wyróżnia się różne rodzaje obuwia, takie jak półbuty, trzewiki, buty do kostki, buty do kolan oraz buty z przedłużoną cholewką. Przykładem obuwia ochronnego do kolan są na przykład kalosze, które często stosowane są w gospodarstwach rolnych.

Rodzaj obuwia zależy od rodzaju pracy. Wybierając obuwie robocze należy również zwrócić uwagę na klasy. Wyróżnia się trzy podstawowe klasy obuwia. Pierwsza klasa S, to tak zwane obuwie bezpieczne. Chronią one stopy przed niewielkimi urazami. Obuwie ochronne klasy P zapewnia ochronę w trudniejszych warunkach. Z kolei obuwie ochronne klasy O to najlepsza ochrona, przeznaczone dla zawodowców. W zależności od potrzeb grupy odbiorców takie buty mogą być dodatkowo wyposażone w zabezpieczenia przepięciowe czy posiadać grubsze podeszwy, chroniące na przykład przed zranieniem stopy gwoździem.

Buty ochronne są stosowane w gospodarstwach rolnych, szczególnie podczas prac z maszynami i zwierzętami. Odpowiednio wybrane buty, dobrego producenta, nie powinny ciążyć na stopie, a ich zadaniem jest nie tylko ochrona, ale też wysoki komfort.

Pomożemy Ci w wyborze obuwia!

Szukasz niezawodnych butów? Zależy Ci na wysokiej jakości obuwia? Chcesz zakupić buty, które będą służyć Ci przez długie lata? Jeśli szukasz sprawdzonych rozwiązań, to koniecznie zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty.

W naszym sklepie stawiamy przede wszystkim na komfort użytkowników - dlatego też gwarantujemy dostawę wygodnego, nowego obuwia od sprawdzonych producentów z Polski oraz z zagranicy.

Potrzebujesz specjalistycznego obuwia? Znajdziesz je właśnie u nas! Oprócz specjalnych butów znajdziesz u nas także wygodne gumofilce, lekkie klapki piankowe, czy wodery przeznaczone do brodzenia w wysokiej wodzie. A wszystko to z gwarancją szybkiej dostawy i zadowolenia! Nie czekaj i już teraz skuś się na zakupy obuwnicze w naszym sklepie.