Ten sklep używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Dowiedz się więcej

Bayer - lider branży rolniczej

Bayer to światowej klasy koncern, który specjalizuje się w dziedzinie opieki zdrowotnej oraz rolnictwa. Firma posiada ponad 150-letnią historię. Naczelną misją Bayer jest działalność badawczo-rozwojowa ukierunkowana na rozwiązania chroniące zdrowie ludzi, zwierząt oraz roślin.

Bayer - lider branży rolniczej


Bayer to światowej klasy koncern, który specjalizuje się w dziedzinie opieki zdrowotnej oraz rolnictwa. Firma posiada ponad 150-letnią historię. Naczelną misją Bayer jest działalność badawczo-rozwojowa ukierunkowana na rozwiązania chroniące zdrowie ludzi, zwierząt oraz roślin. Firma Bayer oferuje szeroką gamę produktów, które są bezpieczne, skuteczne i łatwe w użyciu. Ich celem jest przede wszystkim walka z gryzoniami, insektami, grzybami oraz chwastami, które atakują rośliny i uprawy. Wszystkie produkty firmy Bayer są bezpieczne i przyjazne dla środowiska. Nie stanowią zagrożenia dla pszczół miodnych. Innowacyjne produkty Bayer leczą zwierzęta hodowlane przed pasożytami wewnętrznymi i zewnętrznymi oraz chorobami takimi, jak kokcydioza.


Oferta koncernu Bayer w sklepie Jol-Met


W sklepie Jol-Met znajdą Państwo produkty firmy Bayer z serii Bayer Garden (dedykowana seria produktów do uprawy i ochrony roślin w przydomowych ogrodach), seria Bayer QuickBayt (dedykowana seria preparatów do zwalczania owadów latających), seria Bayer Proteus (zwalcza szkodniki gryzące i kłująco-ssące).


Seria Bayer Garden: Bayer Decis Al (środek do ochrony roślin ozdobnych znajdujących się w pomieszczeniach), Bayer Decis 015 EW (środek owadobójczy w formie koncentratu do sporządzania emulsji wodnej), Bayer Previcur Energy 840SL (środek grzybobójczy).


Seria Bayer QuickBayt: Quick Bayt 50G (preparat na muchy), Quick Bayt 125G (preparat do zwalczania owadów latających).


Seria Proteus: Proteus 110 OD 250ML (środek owadobójczy w formie zawiesiny olejowej do rozcieńczania wodą).

Więcej

Lista produktów producenta: Bayer

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
 • Łatwy w stosowaniu środek do ochrony roślin ozdobnych w pomieszczeniach zamkniętych, w gruncie i pod osłonami oraz uprawie warzyw (pod osłonami i w gruncie).

  25,00 zł
 • Środek owadobójczy w formie emulsji, olej w wodzie, do rozcieńczania wodą, o działaniu kontaktowym i żołądkowym. Na roślinie działa powierzchniowo. Środek przeznaczony do stosowania przy użyciu opryskiwaczy ręcznych. Wystarcza na 8-12l wody. Gramatura: 2x5ml.

  10,50 zł
 • Środek grzybobójczy w formie koncentratu do sporządzania roztworu wodnego o działaniu układowym do stosowania zapobiegawczego i interwencyjnego w ochronie pomidora, ogórka, papryki i kapusty głowiastej uprawianych pod osłonami, rododendronu(różanecznika) i róży uprawianych w gruncie, pelargonii i róży uprawianych pod osłonami. Gramatura: 15ml.

  19,00 zł
 • Przeznaczony do zwalczania owadów latających głównie much. Opryskiwanie powierzchni : 125 g preparatu na 1l wody wystarcza na 50m2 

  35,00 zł
 • Gotowa trutka do malowania lub rozsypywania. Preparat w formie granulatu o zabarwieniu czerwonobrązowym do zwalczania much. 50g preparatu wystarcza na 25-30m2

  17,00 zł
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów