Ten sklep używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Dowiedz się więcej

Odstraszacze zwierząt 

Chcesz raz, ale skutecznie pozbyć się problemy ze szkodnikami i dzikimi zwierzętami? W tej kategorii znajdziesz szeroki wybór skutecznych rozwiązań!


Jest 10 produktów.
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów

Skuteczne sposoby na odstraszanie zwierząt

Zarówno dzikie, jak i domowe zwierzęta potrafią czasami narobić sporych szkód. Niszczą one ogrodzenia, podchodzą zbyt blisko domów, niszczą ogródki. Odstraszacze zwierząt to skuteczny sposób na to, aby pozbyć się problematycznych “lokatorów”!

Sposób na kreta

Krety, chociaż są małymi i pożytecznymi zwierzętami, to potrafią narobić sporo szkód w uprawach. Wykonując liczne tunele oraz kretowiska często uniemożliwiają zbiór mechaniczny roślin albo niszczą je na dużym obszarze. Z kretami najlepiej walczyć używając do tego odpowiednich produktów. Do wyboru jest wiele rozwiązań. Zakupić można między innymi produkt o nazwie Kres na kreta. Ma on formę kulek nasączonych drażniącą dla kretów substancją. Po zastosowaniu tego środka kret nie korzysta z tuneli, przenosi się w inne, bardziej odległe miejsce. Innym rozwiązaniem jest płyn na kreta - wlewa się go do kretowiska. Ma podobne działanie, zapach jest dla tego zwierzęcia nieprzyjemny, więc stara się on uciec od niego jak najdalej. Płyn jest wygodny w stosowaniu. Podobne działanie odstraszające mają świece na krety. Wkłada się je do kretowiska, a następnie odpala. Krety są niemal ślepe, ale mają doskonały węch, więc z daleka wyczuwają nieprzyjemny dla nich zapach. Taka świeca spala się, a podczas tego procesu do nor wykopanych przez kreta wydobywa się nieprzyjemny w zapachu dym. Bardzo podobne działanie ma karbid granulowany. Powinien on być jednak stosowany przez doświadczone osoby - do zapalenia dochodzi w kontakcie z wodą. Jest on skuteczny nie tylko na krety, ale także na myszy polne oraz nornice. Wybór metody zależy od Twoich preferencji, a także od liczebności kretów. W naszej ofercie posiadamy również żywołapki, które pozwolą złapać kreta i przenieść go do innego, bezpiecznego dla niego miejsca. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą.

Inne szkodniki

Krety to nie jedyny problem na wsi, w wielu sytuacjach potrzebny jest specjalistyczny środek zwalczający szkodniki, takie jak myszy oraz szczury. Odpowiednie środki do deratyzacji znajdziesz w odpowiednim dziale. W gospodarstwach rolnych z pewnością przyda się odstraszacz dzikiej zwierzyny. Produkt w wygodnej formie płyny posiada wyczuwalny przez zwierzęta zapach i zniechęca je do bliższego podchodzenia. Może być bezpiecznie stosowany w przypadku szkodników takich jak łasice, ale działa również na dziki oraz sarny. Wiele osób na wsi ma problem z bezpańskimi psami, które podchodzą pod dom, polują na ptactwo domowe albo nocą wywracają kubły ze śmieciami. W naszej ofercie znajdziesz także produkty, które skutecznie odstraszają koty oraz psy - dzięki nim pozbędziesz się problemów z tymi zwierzętami.

Bogaty asortyment

W naszej ofercie znajdziesz bogaty asortyment produktów, które pozwolą Ci skutecznie zwalczyć różne szkodniki - zarówno te małe, jak i te całkiem spore. Wszystko, co musisz zrobić, to wybrać odpowiednie rozwiązanie dla siebie. Oferowane w naszym sklepie produkty są sprawdzone przez wielu rolników, a także właścicieli domów na wsi, którzy chętnie do nich wracają. Zapraszamy do zakupów!