Ten sklep używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Dowiedz się więcej

Najlepsze sznurki dla Twojego gospodarstwa  

Szukasz dobrych, wytrzymałych szurków? Znajdziesz je w tej kategorii!


Jest 2 produktów.
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Najlepsze sznurki dla Twojego gospodarstwa

W gospodarstwach rolniczych sznurki są często wykorzystywane. Używa się ich przy różnych pracach, ale są także ważnym elementem każdej snopowiązałki - dzięki sznurkowi siano lub słoma mogą zostać sprasowane w odpowiedni sposób. Wybór odpowiedniego sznurka jest bardzo ważny.

Cechy idealnego sznurka

Jakie cechy musi spełniać idealny sznurek? Przede wszystkim musi on cechować się sporą wytrzymałością. Tylko takie, odporne na rozerwania rozwiązania, są prawdziwie godne polecenia. Niestety, ale sznurek do bel rolujących oraz do prasy kostkującej jest narażony na ogromne obciążenia. Znalezienie idealnego rozwiązania nie jest proste - wiele firm proponuje sznurki, które jednak są niewystarczająco wytrzymałe i cechują się małą elastycznością. Wybór takiego rozwiązania nie jest dobry - sznurek o złych właściwościach nie spełnia swojej roli w należyty sposób! W zależności od producenta, stosuje się różne oznaczenia wytrzymałości, które zwykle wyrażane są cyframi albo odpornością na zerwanie wyrażoną w kilogramach. Odpowiednio dobrane sznurki to gwarancja bezpieczeństwa w każdych warunkach.

Ważnym aspektem każdego sznurka jest też jego długość. Jakiej długości powinien być sznurek? Dużo zależy od pojemności komory oraz od planowanego zakresu prac. W większości pras kostkujących można jednak połączyć ze sobą dwa lub więcej sznurków. Dzięki temu nie skończy się on nagle w najmniej oczekiwanym momencie. Sznurki na wsi stosowane są nie tylko do związywania słomy oraz siana. Bardzo często wykorzystuje się je do innych prac. Mogą być przydatne, chociażby podczas przygotowywania ogrodzenia elektronicznego dla zwierząt - biały sznurek jest dobrze widoczny, dzięki temu zwierzęta szybciej uczą się zasad funkcjonowania takiego ogrodzenia. Poza tym sznurki wykorzystuje się w innych dziedzinach, jak na przykład w budownictwie. Mogą się przydać podczas wyznaczania terenu budowy albo do określenia grubości fundamentów.

Sznurki gospodarcze

W naszej ofercie znaleźć można także sznurek do bielizny. Takie sznurki, które z powodzeniem mogą być stosowane w każdym gospodarstwie domowych, to doskonały sposób na pozbycie się problemów z suszeniem ubrań w domu. Sznurek jest wygodny do używania, można go powiesić w dowolnym miejscu w ogrodzie, na strychu, a także rozciągnąć na przykład w łazience lub specjalnie przygotowanej do tego pralni. W naszej ofercie znaleźć można sznurek do bielizn w kilku wariantach kolorystycznych, a także o różnych długościach. W sytuacji, kiedy potrzebujesz naprawdę długiego sznurka, bez problemów możesz połączyć dwa lub więcej sznurków.

Najwyższa jakość wykonania

Nasz asortyment skupia się na towarze najwyższej jakości. Tylko w naszym sklepie zakupisz najlepsze sznurki do prasy, a także rozwiązania dla Twojego domu. Zapraszamy serdecznie do zakupów!