Ten sklep używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Dowiedz się więcej

Lista produktów producenta: Orlen

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
 • Środek smarny przeznaczony do stosowania w różnego rodzaju nisko i średnio obciążonych układach hydraulicznych maszyn i urządzeń stosowanych w rolnictwie, leśnictwie i ogrodnictwie.

  35,00 zł
 • Wysokiej jakości, mineralny, wielosezonowy olej silnikowy opracowany z myślą o silnikach benzynowych i lekkich Diesela eksploatowanych w codziennych warunkach jazdy. Technologia oleju gwarantuje nie tylko optymalną ochronę silnika w każdych warunkach eksploatacji, ale zapewnia także doskonałe parametry oleju, redukuje ryzyko nadmiernego zużycia zaworów...

  45,00 zł
 • ​Nowa formuła najpopularniejszego w Polsce płynu chłodzącego. Płyn do chłodnic Petrygo Q NEW produkowany jest w oparciu o wysokiej jakości glikol etylenowy oraz specjalnie dobrany pakiet dodatków uszlachetniających, które zapewniają pełną ochronę układów chłodzenia wykonanych z aluminium, innych stopów metali oraz w układach mieszanych.

  10,00 zł
 • Odporny na działanie wilgoci uniwersalny smar marki Orlen doskonale zabezpiecza przed uszkodzeniami powstałymi w wyniku tarcia oraz korozją. Smar litowy powstał na bazie wysokorafinowanego oleju mineralnego połączanego z mydłami litowymi kwasów tłuszczowych i specjalnymi dodatkami uszlachetniającymi, które znacznie ulepszają jego właściwości.

  10,00 zł
 • Smar plastyczny stosuje się do smarowania łożysk tocznych i ślizgowych pracujących w zakresach temperatur od -30 stopni C do +130 stopni C

  9,00 zł
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów