Ten sklep używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Dowiedz się więcej

Kwazar - producent opryskiwaczy, spryskiwaczy oraz łopat z tworzyw sztucznych

Firma Kwazar została założona w 1989 roku przez Michała Łosiaka. Początkowo zajmowała się przetwórstwem tworzyw sztucznych. W chwili obecnej specjalizuje się w produkcji opryskiwaczy (najpopularniejszy model produkowany od lat 90’ to Orion Super 6L, który następnie ewoluował w stronę modelu Orion Super Pro+ 6L ), spryskiwaczy oraz łopat z tworzywa sztucznego.

Kwazar - producent opryskiwaczy, spryskiwaczy oraz łopat z tworzyw sztucznych


Firma Kwazar została założona w 1989 roku przez Michała Łosiaka. Początkowo zajmowała się przetwórstwem tworzyw sztucznych. W chwili obecnej specjalizuje się w produkcji opryskiwaczy (najpopularniejszy model produkowany od lat 90’ to Orion Super 6L, który następnie ewoluował w stronę modelu Orion Super Pro+ 6L ), spryskiwaczy oraz łopat z tworzywa sztucznego. Kwazar jest liderem branży ogrodniczej w Polsce i posiada blisko 65% udziału w rynku. W ofercie ma ponad 100 produktów, które cieszą się powodzeniem wśród rolników i ogrodników.


Oferta opryskiwaczy Kwazar w sklepie Jol-Met


Na ofertę firmy Kwazar składa się kilka serii produktów, w tym dwie najpopularniejsze - Garden Pro oraz Cleaning Pro+.


Garden Pro (seria pomarańczowa) to seria profesjonalnych opryskiwaczy ogrodowych. Przeznaczone są do wszelkich prac związanych z ochroną roślin, jak i drobnych prac domowych. W ofercie sklepu Jol-Met są to produkty: opryskiwacz Mercury 1L, opryskiwacz Venus Super 360 (pojemność 1L, 1,5L, 2L), opryskiwacz/aplikator ciśnieniowy Vega (służy do bielenia, malowania, wapnowania), opryskiwacz Neptune 15L (opryskiwacz plecakowy).


Cleaning Pro+ (seria niebieska) to opryskiwacze przeznaczone do pracy z profesjonalnymi środkami chemicznymi stosowanymi przy utrzymywaniu czystości. Doskonale sprawdzą się w warunkach gdy niezbędne jest zastosowanie związków chemicznych, w tym agresywnej chemii. W sklepie Jol-Met są to produkty: opryskiwacz Venus Super 360 Pro+, opryskiwacz Orion Super Pro+. Jol-Met oferuje również profesjonalne łopaty śniegowe Kwazar.

Więcej
na stronę

Lista produktów producenta: Kwazar

Pokazuje 1 - 18 z 24 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 24 elementów