Ten sklep używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Dowiedz się więcej

O nas

Sklep rolniczo-ogrodniczy Jol-Met to jeden z największych sklepów internetowych w branży. W naszej ofercie znajdą Państwo blisko 2 tyś. produktów, a nasz asortyment jest na bieżąco uzupełniany. Specjalizujemy się w sprzedaży detalicznej i hurtowej artykułów rolniczych, gospodarczych, ogrodniczych. Oferujemy szeroki wybór obuwia (w tym obuwia specjalistycznego), pieców, kotłów i akcesoriów dla gospodarstw wiejskich. Współpracujemy tylko z najlepszymi markami: Planta, Demar, Fiskars, Golpasz S.A., Bros. Naszym Klientom oferujemy również produkty pod własną marką.

E-sklep Jol-Met powstał w 2015 roku. Decyzja o jego otwarciu była podyktowana chęcią zaprezentowania naszej oferty, szerokiej grupie odbiorców. Posiadamy blisko 30-letnie doświadczenie w sprzedaży. Zaczynaliśmy w latach 80 jako Zakład Produkcyjno – Handlowy Mieczysław Grabowski. Poza sklepem internetowym, oferujemy również możliwość dokonania zakupów w naszym sklepie stacjonarnym w Płoniawach-Bramurze. Dysponujemy również własnym magazynem dzięki czemu czas oczekiwania na zamówione produkty jest stosunkowo krótki.

Jol-Met to nie tylko najwyższa jakość i szeroki wybór towarów, lecz także kompetentna i otwarta obsługa (również on-line), która zawsze pomoże w doborze odpowiedniego rozwiązania. Chętnie dzielimy się swoim doświadczeniem i odpowiadamy na wszystkie pytania klientów. Można nas również spotkać na licznych wydarzeniach branżowych m.in na największej imprezie rolniczej - Agro Show w Bednarach.

Nasze sklepy stacjonarne:

Płoniawy-Bramura 21, 06-210 Płoniawy (sprzedaż hurtowa i detaliczna produktów rolniczych i ogrodniczych)

Maków Mazowiecki, ul. Zrembowska 1, 06-200 Maków (centrum budowlano-ogrodnicze)

Romanowo 1, 06-425 Karniewo (sklep rolniczy)

Maków Mazowiecki, Ul. Rynek 24, 06-200 Maków (sklep z art. rolniczymi, ogrodniczymi, bhp, domowymi)

Węgrzynowo 170, 06-211 Płoniawy (produkcja maszyn rolniczych)

Węgrzynowo 47, 06-211 Płoniawy (sklep spożywczy i sala weselna)

Zdjęcia z naszego sklepu stacjonarnego: